پیچ و پلاک های ارتوپدی محصول شرکت Medgal لهستان بوده و دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و اداره کل تجهیزات پزشکی ایران می باشند. برای خرید این محصولات بدلیل تخصصی بودن ابتدا با شرکت تماس گرفته تا راهنمایی های لازم صورت گردد و سپس اقدام به خرید نمایید.

مدگال کمپانی لهستانی است که بیش از 30 سال در زمینه تولید انواع محصولات ارتوپدی تروما فعالیت داشته است. این محصولات در 3 ردیف کالایی از نظر مواد تشکیل دهنده قرار دارد.

  • استیل ضد زنگ
  • تیتانیوم
  • تیتانیوم و پوشش دیاموند یا کربنی

فعالیت مدگال در بخش تولید نیل شرکت فوق را در ردیف یکی از برترین تولید کنندگان اروپا قرار داده است.
همچنین علاوه بر محصولات تروما محصولات اختصاصی ارتوپدی دست و پا و ترمیمی نیز از محصولات این کمپانی اند که قابلیت رقابت با محصولات برتر اروپایی را دارند. این شرکت بتازگی بخش اسپورت شامل ای سی ال و پی سی ال را نیز اضافه نموده است.همچنین بخش لگن و بای پولار مدگال نیز در آینده نزدیک وارد مارکت ایران خواهد شد.
شرکت محور پزشکی آسیا 8 سال مداوم با کمپانی مدگال همکاری نموده و تا کنون حدود 15000 جراحی در ایران با مشارکت شرکت محور پزشکی آسیا به انجام رسیده است.
کمپانی مدگال در حال حاضر محصولات خود را به بیش از 40 کشور دنیا صادر مینماید. نیل گاما مدگال یکی از باکیفیت ترین نیل های موجود در ایران با بهترین قیمت می باشد.

راههای ارتباطی نیز در بخش تماس با ما درج شده است و از آن طریق می توانید اقدام به ایجاد ارتباط نمایید. برای مطلع شدن از قیمت نیز با شماره 02188991471 تماس بگیرید.

logo-megal

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با کارشناس