Distal volar radial bone plate

Distal medial tibial plate with hook

Distal medial tibial plate with hook

بازو استخوانی است که آرنج رابه شانه وصل میکند. امکان شکستگی در قسمت های مختلف این استخوان وجود دارد شکستگی در این استخوان را از نظر محل به سه ناحیه کلی تقسیم میکنند پروگزیمال مید شفت دیستال در صورتی که شکستگی نزدیک به مفصل شانه باشد به این ناحیه سر و گردن اطلاق می‌گردد که فیکسیشن در شکستگی‌های این ناحیه با فیلوسں پلیت امکان‌پذیر است. فیلوسں نام بازاری و شناخته شدہ ی پروگزیمال هومرال پلیت است که شرکت محور پزشکی آسیا نمایندگی مد گال لهستان ارائه و عرضه آن را در ایران عهده‌دار است. فیلوس پلیت محور پزشکی از آلیاژ تیتانیوم، آناتومیکال و لاکینگ است که کار گذاری آن با سیستم کارگذاری پلیت های ۴.۵ انجام می‌پذیرد.

Condylar femoral plate

فیکسیشن شکستگی‌ها در پروگزیمال تیبیا با ایمپلنت های آناتومیکال مد گال که از جنس آلیاژ تیتانیوم است و اورژینال می‌باشد, امکان پذیر است. کار گذاری این پلیت ها با پیج های لاک ۵ میلی‌متر و کورتیکال ۴.۵ میلیمتر آسودگی خیال را پرای پزشک و بیمار فراهم کرده است تا با استفاده از این ایمپلنت امکان بد جوش خوردن یا جوش نخوردن از استخوان شکسته گرفته شود. این پلیت‌های آناتومیک با ورژن های ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۱ سوراخه با مزیت استفاده از آلیاژ تیتانیوم اورژینال در اختیار بیماران نیازمند و پزشکان محترم قرار دارد.

Distal tibial plates

وزن بدن را مچ پا با قدرت و تحرک به زیبا ترین گونه و صبورانه تحمل میکند این دقت و ظرافت را با توجه به وضعیت های کف پا و ساق پا میتوان دریافت هر ک2ونه آسیب به منطقه نزدیک به مچ پا تحرک را با دشواری همراه میکند اما پس از استفاده از پلیت های آناتومیکال لترال و مدیال محور پزشکی آسیا میتوان اطمینان پیدا کرد تا شکستگی با سرعت و بدرستی جوش خورده و یونیون پیدا کند. کار گذاری این پلیتها با ست پلاک گذاری ۳.۵ میلیمتر امکان پذیر است.

Lateral distal femoral plate

کاسه زانو حساس و آسیب پذیر است آمار شکستگی در این ناحیه در موتور سواران و رانندگان بیشتر است. فیکسیشن شکستگی در دیستال استخوان فمور در صورتیکه سوپراکندیلار فرکچر . پارشیال ارتیکولار فرکچر یا کمپلکس ارتیکولار فرکچر باشد با استفاده از پلیت های دیستال لترال فمور مد گالی امکان پذیر است. این ایمپلنت با استفاده از پیج های لاکینگ ۵ میلیمتر و کورتیکال ۴.۵ میلیمتر آنچنان باقدرت شکستگی را ثابت نگه میدارد که بلافاصله پس از عمل جراحی میتوان زانوی بیمار را خم کرد. این ایمپلنت در ایران توسط شرکت محور پزشکی اسیا که نمایندگی مد گالی لهستان را
عہدہ دار است عرضه شدہ است.

Distal lateral fibula bone plate

شکستگی در انتهای استخوان رادیوس یا کالیسی فرکچر از شایع ترین شکستگی ها در مچ دست است – نام این شکستگی از نام ابراهام کالیسی، colle’s fracture برگرفته شده است. شکستگی در مچ دست در افراد بالای ۴۰ سال به ویژه خانم ها رایج تر است که ارتباط بسیار نزدیکی بین این شکستگی و پوکی استخوان وجود دارد. این شکستگی در حالتی که فرد دست خود را حائل قرار داده و با کف دست به زمین میخورد پیش میاید. مچ دست به دنبال شکستگی متورم و بسیار دردناک میشود که حرکات در این ناحیه را با محدودیت و درد همراه میکند. فیکسیشن در این ناحیه با پلیتهای آناتومیکال و لاکینگ دیستالی رادیوس مد گالی لهستان امکان پذیر است که شرکت محور پزشکی آسیا ارائه آن را در ایران به عهده دار است.

Distal humeral bone plate posterolateral

آرنج مفصلی متشکل از سه استخوان است که مانند یک لولا خم و راست میشود این مفصل ها همچنین برای چرخیدن ساعد دارای اهمیت است ضربه در این ناحیه میتواند مصدوم را با درد ناگهانی و شدید و
ناتوانی در صاف کردن آرنج و احساسں درد در هنگام حرکت دادن
مفصلں آرنج رو برو کند.
فیکسیشن در این ناحیه با پلیت های تیتانیوم و آناتومیکال با سیستم کارگزاری پلیت های ۳.۵ امکان پذیر است که شرکت محور پزشکی آسیا نمایندگی مد گالی لهستان در ایران ارائه آن را به عهده دارد.

Distal lateral fibula bone plate

پلیتهای دیستال فیبولا ضربه در دیستال فیبولا معمولا با شکستگی استایلویید (لترال مالئولوس) و باز شدن سیندسموز همراه است. فیکسیشن در این منطقه با پلیت های تیتانیوم و آناتومیکال دیستال فیبولا که توسط شرکت محور پزشکی آسیا نمایندگی کمپانی مدگال لهستان در ایران عرضه شده با سیستم ۳.۵ قابل کار گذاری است.
این پلیت ها با تعداد سوراخ های ۳ تا ۹ موجود است.

Dynamic Hip Plate (DHS)

با اینکه معنای داینامیک هیپ اسکر و پیج متحرک لگن است اما عملا دی اچ اس هم نیل است و هم دی اچ اس به دلیل ساید پلیت کناری آن در ردیف پلیت های ۴.۵ قرار میگیرد بنابراین برای کارگذاری ان ست پلاک گذاری ۴.۵ و برای کارگذاری لگ اسکروی ان از ست هیپ نیلینگ استفاده میشود که به ست دی اج اس مشهور است. فيکس کردن شکستگې هادرگردن فمور و ساب تروک و اینتر تروک در استخوان ران با این ایمپلنت امکان پذیر است. تفاوت دی اج اس با پلیت های استرایت سنگین در زاویه لگ اسکرو و پلیت کناری ان است. بر روی ساید پلیت های دی اج اس دو عدد ۱۳۰ یا ۱۳۵ درجه حک شده است که زاویه محور گردن و شفت فمور را نشان ميدهد. این ایمپلنت یکی از بهترین انتخاب ها برای فیکسیشن در شکستگی های پروگزیمال فمور است که بسیار ارزانتر از کونچر در دسترسی پزشکان و نیازمندان قرار دارد. شرکت محور پزشکی آسیا مسئولیت ارائه این ایمپلنت تیتانیوم را در ایران به عهده دارد.

condylar lateral locking femoral plate

این ایمپلنت با دونوع طراحی مختلف جهت فیکسیشن شکستگی های داخل مفصل-articular- و خارج مفصل- extra articular- استخوان ران کاربرد گسترده ای دارد. شرکت محور پزشکی آسیا با ارایه این ایمپلنت های آناتومیکال با متریال تیتانیوم صد در صد مورد تایید پزشکان اروپا و ایران این امکان را برای جراحان محترم فراهم نموده تا اسوده خاطر فیکسیشن مطمئنی را انجام دهند. این پلاکها با تعداد سوراخهای 5 و 6و 7و8 و 9و 10 ارایه شده است. سیستم کارگذاری این پلیت با ست پلاک گذاری ۴.۵ امکان پذیر است. با امید خدمت به بیماران نیازمند و اساتید اورتوپدی.

Foot bone plate T-wide

Distal medial tibial plate with hook

Auto compression narrow plate

Calceneal plate

شکستگی در استخوان پاشنه غالبا در اثر سقوط از بلندی ایجاد می‌شود. پس از سقوط بیمار از درد شدید پاشنه شکایت دارد و قادر نیست که بر روی پاشنه بایستد٬ لمس پاشنه نیز حساس و دردناک است. استخوان پاشنه بطور کلی از جنس استخوان اسفنجی (کالکانٹوس) و کورتکسی بسیار نازکی است بنابراین شکستگی در آن‌ها بیشتر بدون جابجایی است.
ثابت نگه داشتن مچ و کف پا در بهبود موثر است که در صورت استفاده از کالکانئال پلیت‌های مد گالی میتوان به بهبود درست استخوان آسیب دیده امیدوار بود. این ایمپلنت با دو نوع استیل و تیتانیوم توسط شرکت محور پزشکی آسیا ارائه شده که کاندید مناسب و مطمئنی برای فیکسیشن است.

Tubular plate 1,0 . 10mm

Distal osteotomy femoral plate

Clavicular Plate With Hook

Condylar proximal plate

Hallux plate