حقوق و قوانین:

 1. خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت محور پزشکی است و دارای پیگرد قانونی میباشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت محور پزشکی برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می باشد.
 2. اطلاعات موجود در سایت محور پزشکی از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز میشوند.
 3. تمامی محصولات ارائه‌شده در فروشگاه تضمین‌شده می‌باشند و محصول جعلی و فاقد اعتبار به‌هیچ‌وجه ارائه نخواهد شد.
 4. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 5. قبل از تکمیل فرآیند سفارش و تائید آن توسط مشتری، پیش فاکتورنهایی به او نشان داده می‌شود.
 6. پس از نهایی شدن خرید، کارشناسان فروش محور پزشکی جهت نهایی شدن خرید و هماهنگی‌های لازم برای ارسال محصول با خریدار تماس می‌گیرند.
 7. به دلیل نوسانات ارزی ، ممکن است برخی از قیمت های محصولات آپدیت نشده باشد لذا جهت اطمینان از قیمتها توصیه میشود قبل از سفارش ، با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. همچنین قیمت نهایی زمان ارسال تعیین می شود و به مشتری اعلام میگردد.
 8. استفاده صحیح یا ناصحیح از محصولات ارائه شده در محور پزشکی بر عهده بیمار و یا درمانگر بوده و مسئولیتی در خصوص استفاده نادرست و یا انتخاب نادرست محصول متوجه محور پزشکی نمی باشد.
 9. محور پزشکی به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.
 10. سایت محور پزشکی از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی کند.
 11. در سایت محور پزشکی، کلیه قسمتهایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند با پروتکل SSL امن شده اند.
 12. در رابطه با فروش تجهیزات بیمارستانی، کسب و کار سایت بصورت B2B میباشد و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام میشود