s

شماره تماس: 88991471-021 الی 4

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 17:30 – پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12:30

شکستگی استخوان تیبیا tibia و پیچ و پلاک گذاری

شکستگی استخوان تیبیا

پلاک گذاری استخوان تیبا

درباره شکستگی استخوان تیبیا و نحوه پلاک گذاری | محور پزشکی

در مورد شکستگی شفت استخوان تیبیا ، همراه با شکستگی داخل مفصل زانو و مچ پا ، پلاک گذاری معمولی ترین روش مورد استفاده است.

شکستگی سطح استخوانی تیبیا و شکستگی پیستون تیبیال نیاز به تثبیت دقیق باز دارد. آبکاری دکمه تقریباً همیشه برای حمایت از قطعات اپیفیزیال و استعاره ضروری است. آبکاری با تکنیک های غیر مستقیم برای چنین شکستگی ها استفاده می شود.

از پلیت های باریک برای شکستگی دیافیز تیبیا استفاده می شود. برای راحتی جراح، معمولاً پلیت‌ها روی سطح زیر جلدی استخوان درشت نی اعمال می شوند. همچنین ممکن است پلاک ارتوپدی روی سطح جانبی قرار بگیرند. درگیر شدن شش قشر در هر دو طرف شکستگی ضروری است.

جراحی استخوان تیبیا

برای درمان شکستگی دیافیز تیبیال، وارد سازی تخصصی یک پیچ ارتوپدی در هر طرف از شکستگی پیشنهاد می شود. اگر صفحه در حالت قدامی یا خیلی خلفی قرار گرفته باشد ، یا هر کدام از قشرها خرد شده باشند، قرار دادن یک پیچ منفرد در هر قطعه میتواند به عنوان یک اهرم که می تواند در اطراف چرخش کند ، عمل کند. برای جلوگیری از آن ، به جای یک ، دو پیچ غیر عادی در هر قطعه ، قبل از فشرده سازی قرار داده شده است. دو پیچ گوشتی به طور همزمان برای فشرده سازی شکستگی از هر دو طرف استفاده می شود. این روش با آبکاری بیولوژیک سازگار است زیرا میزان قرار گرفتن در معرض جراحی را محدود می کند و از استفاده از لنت های نگهدارنده صفحه جلوگیری می کند: هر دو عامل در حفظ نشاط استخوان کمک می کنند.

استخوان تیبیا

پلیت متافیزال LIFP برای انتهای تحتانی استخوان درشت نی [صفحه تیبیا LCP ، مصنوعی ، پائولی] از قبل محصور شده است تا شکل و ضخامت مورد نیاز منطقه و نحوه کاربرد را برآورده سازد. نوک باله آن ، تکنیک جراحی با حداقل جراحت را آسانتر می کند. مشخصات پلیت نازک ویژگی های ناحیه متافیز را در نظر می گیرد و کانتورینگ آسان صفحه را فراهم می کند. سوراخ طولانی به بهینه سازی تنظیم دقیق کاهش محور طولی کمک می کند. شبکه متراکم سوراخ های یکپارچه در ناحیه صفحه نازک انتهای دیستال که قسمت ناحیه مالولار را در بر می گیرد ، امکان قرار دادن نزدیکتر پیچ ها را فراهم می کند و بنابراین ، با پایداری بهتر ، تثبیت بالاتری را ارائه می دهد.

سوراخ های یکپارچه انتخاب فشرده سازی پویا و ثبات زاویه ای در کاشت را فراهم می کند. زاویه دو واحد حفره ای بیرونی به سمت مرکز پلیت باریک امکان قرار دادن پلیت مفصلی نزدیکتر را فراهم می کند. برای تسهیل تثبیت موقتی با سیم K یک سوراخ کوچکتر فراهم شده است. زیر برش های مجاور سطح استخوان باعث حفظ و بهبود رگ های پریوستوم می شوند. پلیت هایی با طرح های مشابه برای شکستگی در نواحی متافیزی که به استخوان درشت نی میرسند، شفت پروگزیمال و دیستال هومروس، فیبولا ، و شعاع پروگزیمال و دیستال و همچنین اولنا در دسترس است.

انواع محصولات prim اسپانیا

دیدگاهتان را بنویسید
Call Now Buttonتماس با کارشناس فروش