1-    خرید حضوری هم دارید یا خیر؟
بله. علاوه بر خرید آنلاین، از طریق سایت محور پزشکی، خرید تلفنی از طریق برقراری تماس با شماره 02188991471 الی 4 ، امکان خرید حضوری نیز وجود دارد. شما با مراجعه به آدرس: تهران، میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، خیابان 2/1 ، پلاک 83، واحد 8 و 9 ، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 17:30 بعداز ظهر، و روز پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 13، میتوانید بصورت حضوری، اقدام به خرید کنید. توصیه میشود، برای بررسی موجود بودن کالا در انبار، پیش از مراجعه بصورت تلفنی، هماهنگی لازم انجام شود

2-    نحوه ی پرداخت چگونه است؟
برای اطلاع از نحوه ی پرداخت، میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:
شیوه های پرداخت محور پزشکی

3-    ارسال رایگان است یا خیر؟
برای خریدهای بیشتر از 200 هزار تومان، هزینه ی حمل و ارسال کالا رایگان میباشد و برای خریدهای کمتر از 200 هزار تومان، 15 هزار تومان هزینه ی ثابت ارسال در نظر گرفته میشود

4-    محصولات گارانتی هم میشوند؟ گارانتی چگونه است؟
در بخش “ویژگی ها” ی صفحه ی هر محصول، نحوه ی گارانتی محصول قید شده است. تمامی دستگاه های پزشکی برقی و دستی موجود در فروشگاه اینترنتی محور پزشکی، دارای گارانتی میباشند که این گارانتی شامل هرگونه نقص یا عدم مغایرت کالای ارسال شده با کالای خریداری شده توسط مشتری و اصالت کالا میباشد.

5-    کارت گارانتی به همراه محصولات فرستاده میشود یا خیر؟
به همراه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی محور پزشکی، کارت گارانتی، در هنگام خروج کالا از انبار، برای مشتری ارسال میشود. از طرف دیگر، فاکتور خرید شما، به منزله ی کارت گارانتی شماست. شما با همراه داشتن فاکتور خرید خود، میتوانید از گارانتی محصول خریداری شده، که در توضیحات صفحه ی محصول، در سایت محور پزشکی، قید شده است، استفاده کنید.

6-    پیگیری ارسال کالای خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ثبت سفارش، بعد از طی هر مرحله از ارسال کالا، ایمیلی برای آگاهی مشتری ارسال میشود. برای خریدهای خارج از شهر تهران، آخرین ایمیلی که مشتری از محور پزشکی دریافت میکند، ایمیلی شامل کد 24 رقمی رهگیری مرسوله ی پستی است که مشتری میتواند با وارد کردن این کد در “سامانه رهگیری مرسولات پستی”، در سایت پست ایران به آدرس www.post.ir از وضعیت مرسوله ی پستی خود مطلع شود. همچنین این کد رهگیری برای شماره موبایل مشتری هم ارسال خواهد شد.

7-    چه زمانی کالا به دستم میرسد؟
برای سفارش های شهر تهران، حداکثر 3 ساعت پس از ثبت سفارش، کالا به مشتری تحویل داده خواهد شد و برای سفارش های شهرستان، حداکثر 72 ساعت پس از ثبت سفارش، محصول به دست مشتری میرسد

8-    امکان ارائه ی فاکتور رسمی وجود دارد؟
بله. ارائه ی فاکتور رسمی، در صورت نیاز، امکان پذیر است

10- خرید هم دارید؟
خیر. با توجه به اینکه محور پزشکی خود را در برابر اصالت و سلامت کالا مسئول میداند، تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی محور پزشکی، جزو محصولات وارداتی خود شرکت و یا از همکاری با تأمین کنندگان معتبر تجهیزات پزشکی فراهم میشود و امکان خرید تکی، خرید از مراکز ناشناس یا خرید از اشخاص حقیقی وجود ندارد.

11-  کالای دست دوم هم دارید؟
خیر. هیچکدام از کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی محور پزشکی دست دوم نیست و امکان خرید یا فروش کالای دست دوم هم به هیچ عنوان وجود ندارد.